PROTIPOŽÁRNÍ PROSTUPY Naše společnost se zabývá realizací protipožárních prostupů jak při výstavbě nových budov, tak i při rekonstrukcích průmyslových objektů a bytových domů. ​ SYSTÉMY PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANY: Těsnění spár – konstrukční spáry v požárně dělících stěnách a stropech. Dilatační spáry v požárně dělících stěnách a stropech s dilatací až 40%. Prostupy potrubí – prostupy kovových <a class="read-more" href="https://www.proworks.cz/montaz/">READ MORE</a>

PROTIPOŽÁRNÍ PROSTUPY

Naše společnost se zabývá realizací protipožárních prostupů jak při výstavbě nových budov, tak i při rekonstrukcích průmyslových objektů a bytových domů.

SYSTÉMY PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANY:

Těsnění spár – konstrukční spáry v požárně dělících stěnách a stropech. Dilatační spáry v požárně dělících stěnách a stropech s dilatací až 40%.

Prostupy potrubí – prostupy kovových potrubí, nehořlavých kovových potrubí s hořlavou izolací a plastových hořlavých potrubí v požárně dělících stěnách a stropech.

Prostupy kabelových tras – prostupy jednotlivých kabelů, kabelových svazků a kabelových žlabů v požárně dělících stěnách a stropech včetně rozebíratelných ucpávek.

Prostupy VZT – prostupy VZT jednotek včetně požárních klapek a požárně dělících stěnách.

Kombinované prostupy potrubí a kabelových tras – kombinované prostupy všech kabelů, kabelových žlabů a zároveň všech typů potrubí v požárně dělících stěnách a stropech.